Príslušenstvo k lepiacim páskam

Zatvárače kartónov, odvíjače lepiacej pásky či odvinovače pre lepiace pásky

Výrazne urýchli a zjednoduší prácu s lepiacimi páskami. Sú optimálnymi pomocníkmi pre uzavretie kartonáže.

V skladoch, expedíciách alebo baliarňach tovaru sú odvíjače lepiacich pások nepostrádateľnou pomôckou. Rýchlo a efektívne aplikujete pásku a už nikdy nebudete musieť hľadať jej koniec. Vďaka brzde sa páska optimálne napne, a tak použitie odvíjača zaistí rovnomerné a kvalitné priľnutie pásky k lepenému povrchu a v neposlednom rade preukázateľne zníži spotrebu lepiacej pásky a ušetrí vaše náklady.

Odvíjače lepiacich pások a ďalšie příslušenoství môžete objednávať on-line v našom e-shope.


Odvíjače pre navlhčovacie papierové lepiace pásky

Existujú rôzne druhy odvíjačov navlhčovacie lepiacich pások. Manuálne bez odstrihovacieho noža a s nožom, alebo poloautomatické až po automatické. Ich obsluha je veľmi jednoduchá a akonáhle ich použijete, budete prekvapení, ako rýchlo si túto technológiu obľúbite. Navlhčovacie lepiaca páska je stále žiadanejšie, svetové koncerny prechádzajú na túto technológiu, tak ju vyskúšajte aj Vy. Radi Vám pásku i potlačíme s požadovaným motívom.

Radi vám telefonicky poradíme a pošleme vám obratom ponuku. Odvíjače nájdete v našom e-shope.


Odvíjače strečových fólií

Plynulým ovíjaním výrobkov alebo kartónov s výrobkami dosiahnete pri dostatočnom napnutí prieťažnej fólie pevnú škrupinu, ktorá tovar fixuje proti posunu pri doprave. Ponúkame vám odvíjače vhodné pre všetky typy fólií. Všetky odvíjača sú vyrábané tak, aby manipulácia s nimi bola ľahká a rýchla. Rozmery odvíjačov sú prispôsobené dutinkám stretch fólie.

Rôzne druhy odvíjačov nájdete v našom e-shope.


Zatvárač plastových sáčikov

Lepiacej pásky sa dajú využiť rôzne, nielen k zalepovanie balíkov a zásielok. Možno ich napríklad využiť na uzatváranie balení plastových vreciek vo výrobe. Stačí si v našom shope nakúpiť lepiacej pásky o šírke 12 alebo 12,5 mm, stolný zatvárač plastových vreciek, k tomu vám môžeme natlačiť vhodné etikety a môžete začať svoj tovar veľmi atraktívne, efektívne a predovšetkým rýchlo balit.Samozřejmě Vám môžeme potlačiť aj lepiacu pásku šírky 12,5 mm. Oslovte nás.

Radi vám telefonicky poradíme.


<