POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY NA MÍRU

Potisk lepicích a ohraničovacích pásek, etiket a kartonů, prodej obalového materiálu.

Spoločnosť PÁSKY je už mnoho rokov najmä popredným výrobcompotlačených lepiacich pások a etikiet (/potistene-samolepici-stitky-etikety), ale i predajcom najrôznejších obalových materiálov (/obalove-materialy). Potlač lepiacich pások je našou doménou. Vyrábame lepiace pásky s potlačou z polypropylénu (BOPP), PVC i papiera (/papirove-potistene-lepici-pasky) alebo nelepiace výstražné vytyčovacie a ohraničujúce pásky (/vystrazne-vytycovaci-pasky) podľa prianí

našich viac ako päťtisíc klientov v Českej republike i zahraničí. Potlačené lepiace pásky sú výborným nosičom informácií, dotvárajú image vašej firmy a slúžia na jej propagáciu, ale tiež chránia vaše zásielky pred neautorizovaným otvorením alebo krádežou obsahu. Potlač ohraničujúcej pásky vám umožní vytýčiť rôzne plochy pri verejných akciách alebo tiež stavenisko s vami zvoleným oznámením.

Okrem potlače lepiacich pások vám tiež radi ponúkneme potlač štítkov (/potistene-samolepici-perforovane-stitky) a etikiet (/potistene-samolepici-stitkyetikety). Samolepiace potlačené štítky a etikety sú výborným nosičom reklamného oznámenia, ale i základných informácií o produkte alebo jeho vlastnostiach. Potlačené etikety (/potistene-samolepici-stitky-etikety) ponúkame z rôznych materiálov ako sú najrôznejšie plasty alebo z papier. Etikety je možné laminovať, potlačiť plnofarebne a tým opticky prispôsobiť vyššej kvalite produktu alebo je možné vyrobiť ich jednoduché a finančne efektívne vo vysokých nákladoch ako jednoduché jednofarebné papierové etikety. Voľbou správneho lepidla je potom možné etikety lepiť na najrôznejšie podkladové materiály.

Potlač kartónov (/potistene-kartony) je ďalšou výbornou možnosťou oznámenia informácií o produkte zákazníkovi. Potlačené kartóny je možné vybrať zo štandardných veľkostí alebo možno vyrobiť kartóny podľa vašich potrieb a potom ich potlačiť. Naši obchodníci vám radi poradia.

Aby sme vám mohli ponúknuť ucelenú službu v oblasti balenia vašich zásielok, ponúkame rôzne obalové materiály (/obalove-materialy) za výhodné ceny. Napríklad možno zvoliť potlačený kartón a štandardnú nepotlačenú pásku alebo nepotlačený kartón a potlačenú pásku podľa vašich predstáv. Zásielku možno v kartóne zabaliť do bublinkovej fólie (/obalove-materialy/bublinkove-folie) z našej ponuky, uzatvorenú klopovú krabicu označiť i priehľadnými samolepiacimi vreckami (/obalove-materialy/samolepici-kapsy) a celú paletu potom zabezpečiť strečovou fóliou (/obalove-materialy/stretch-folie) alebo tzv. strapping lepiacou páskou (/obalove-materialy/paletizacni-paska-strapping-paska) z našej ponuky.

Budeme radi, ak sa staneme vaším partnerom pri zasielaní vašich produktov. Oslovte nás, radi vám poradíme.