Blog

Lepiace pásky s potlačou

Potlač lepiacich a ohraničujúcich pások, štítkov, etikiet a kartónov, predaj obalového materiálu


Pasky - potlačené lepiace pásky

Spoločnosť PÁSKY je už mnoho rokov najmä popredným výrobcom potlačených lepiacich a nelepiacich pások a etikiet, ale i predajcom najrôznejších obalových materiálov. Potlač lepiacich pások je našou doménou. Vyrábame lepiace pásky s potlačou z polypropylénu (BOPP), PVC i papiera alebo nelepiace výstražné vytyčovacie a ohraničujúce pásky podľa prianí našich viac ako siedmich tisích klientov vo Slovensku, Českej republike i zahraničí.  

Viacej o spoločnosti 

Lepicí pásky s potiskem

Potlačené lepiace pásky, potlačené ohraničujúce pásky, potlačené štítky a etikiety, potlačené kartony sú

  • výborným nosičom informácií o produkte, jeho vlastnostiach, reklamy, dotvárajú image firmy a slúžia propagácii;
  • chránia zásielky pred neautorizovaným otvorením alebo krádežou obsahu;
  • etikety je možné laminovať, potlačiť plnofarebne a tým opticky prispôsobiť kvalite produktu;
  • umožní vytýčiť rôzne plochy pri verejných akciách alebo tiež stavenisko so zvoleným oznámením.
Lepicí pásky s potiskem

Ľahko a rýchlo si zistíte cenu svojich nových potlačených pások pomocou našej on-line kalkulácie. Pravidelne prinášame zaujímavé články a novinky z oblasti lepiacich pások a obalového materiálu. Každý materiál má svoje špecifiká. Aby sme vám mohli ponúknuť ucelenú službu v oblasti balenia vašich zásielok, ponúkame rôzne obalové materiály za výhodné ceny. Napríklad možno zvoliť potlačený kartón a štandardnú nepotlačenú pásku alebo nepotlačený kartón a potlačenú pásku podľa vašich predstáv. Zásielku možno v kartóne zabaliť do bublinkovej fólie z našej ponuky, uzatvorenú klopovú krabicu označiť i priehľadnými samolepiacimi vreckami a celú paletu potom zabezpečiť strečovou fóliou alebo tzv. strapping lepiacou páskou z našej ponuky a pokud budete potrebovať, poradíme vám. Najčastejšie kladené otázky

Obalové materiály a příslušenství

Ponúkame najrôznejšie obalové materiály a príslušenstvo, ktoré urýchli a zjednoduší prácu s lepiacimi páskami (zatvárače kartónov, odvíjače lepiacej pásky a ďalšie). Neustále svoje produktové portfólio rozširujeme podľa požiadaviek našich zákazníkov. Radi sa staneme vaším partnerom pri zasielaní vašich produktov.

Naša ponuka obalových materiálov a príslušenstva