Naša zákazková výroba

POTLAČENÉ LEPIACE PÁSKY, ETIKETY, OBALOVÉ MATERIÁLY

Našou špecialitou je výroba lepiacich pások s potlačou a etikiet. Ponúkame najrôznejšie druhy potlačených lepiacich pások, etikiet, potlačených fólií, kartónov a ďalších štandardných obalových materiálov za výborné ceny. Novinkou v našej ponuke je textilná lepiaca páska (Duct Tape), ktorú možno opatriť potlačou.

Ak budete mať akékoľvek otázky, zavolajte nám.

Na čo slúži potlačená lepiaca páska?

Potlačená páska je vhodná na prelepovanie papierových krabíc, kartónových či plastových obalov. Vytvára pečať a chráni váš tovar. Každý zásah alebo neoprávnené vniknutie do kartónu bude ihneď rozpoznateľné.

Potlačená lepiaca páska má mnohostranné využitie. Jej prostredníctvom sa dajú efektívne oznamovať informácie alebo pokyny a upozornenia pre odberateľa. Na baliacich lepiacich páskach môže byť vytlačené logo firmy, kontakty, dôležité upozornenia, bezpečnostné texty alebo pokyny pre odberateľa.

Aké materiály potlačených pások vám môžeme ponúknuť?

Ponúkame potlačené lepiace pásky z rôznych materiálov. Každý materiál má svoje špecifiká, a ak budete potrebovať, radi vám telefonicky poradíme.

  • Najbežnejšie potlačené lepiace pásky sa vyrábajú z polypropylénu s akrylátovým lepidlom. Ide o najbežnejšie pásky so širokým využitím najmä pre ľahšie a stredne ťažké zásielky. Polypropylénová fólia sa môže kombinovať aj s inými lepidlami ako hotmelt alebo freezer, čo sú silnejšie lepidlá určené napríklad do chladných skladov. Označujú sa skratkou BOPP.
  • Ak potrebujete baliť ťažké zásielky, odporúčame lepiace pásky z PVC fólie s lepidlom solvent. Ide o veľmi pevnú pásku s lepidlom z prírodného kaučuku zriedené organickými rozpúšťadlami. Možno ju použiť napr. v potravinárstve kde je mastnota a chlad, alebo pri strojnom balení.
  • Stále väčší dopyt je aj po papierových potlačených lepiacich páskach. Sú 100 % recyklovateľné, možno ich recyklovať spoločne s kartónmi a dodávajú vašim zásielkam image firmy, ktorej budúcnosť tejto planéty nie je ľahostajná. Papierovú potlačenú lepiacu pásku ponúkame v niekoľkých variantoch, odporúčame potlačenú čiernou farbou bez silikónu.
  • Podobným 100 % recyklovateľným ekologickým variantom je aj v minulosti pomerne bežná navlhčovacia papierová páska. Lepidlo je biologicky odbúrateľné. Táto páska je určená pre ťažké až veľmi ťažké zásielky a je veľmi obľúbená v potravinárskom priemysle. Môžeme vám ju ponúknuť štandardnú i spevnenú a potlačenú podľa vašich predstáv až 2 farbami. Ponúkame vám i vhodné príslušenstvo.