Navlhčovacie potlačené lepiace pásky

Podobnou ekologickou variantou je aj v minulosti pomerne bežná navlhčovacia papierová páska. Akonáhle je páska navlhčená vodou, vznikne nerozdeliteľný spoj medzi kartónom a páskou.

Navlhčovací papírové pásky

Riešite problémy s vykrádaním zásielok? Nielen ekológie, ale aj úplná bezpečnosť zásielok je dôvodom, prečo je navlhčovacie papierová páska čím ďalej tým žiadanejšia. Zaraďte sa po bok úspešných firiem ako Amazon, ktorý celosvetovo túto technológiu využíva. Navlhčovacie papierová páska uzavrie ako pečať vašu zásielku a po použití sa celé balenie môže jednoducho recyklovať ako papier.

Ponúkame štandardné pásky v šírkach od 2 cm do 10 cm a v dĺžkach návinov 25 m, 50m a 200 m, ale aj spevnenú a potlačenú podľa vašich predstáv až 2 farbami. Jej veľkou výhodou je následné otváranie zásielok odberateľom bez nebezpečenstva poškodenia obsahu zásielky.

Možno ju používať na zalepovanie neimpregnovaných lepenkových krabíc a balíkov.


  • Nespevnená páska je tvorená pevným sulfátovým papierom bieleným alebo neběleným s hmotnosťou cca 60 g / m2 a nános lepidla je 23 g / m2, alebo silnejší 75 + 23 g lepiaca vrstva.
  • Spevnená páska sa používa tam, kde sú väčšie nároky na zaťaženie lepiacich spojov. Vyrábame ju zo sulfátového papiera 120 g alebo 150 g / m2 s lepidlom 23 g / m2 a je spevnená vláknami rôzneho prevedenia. Jej štandardné návin je 150 m.

Páska s vhodným príslušenstvom je vhodná aj na strojové balenie. Vyberte si vhodný odvíjač lepiacej pásky!


Šírka:
20 - 100 mm.
Materiál:
Bielený alebo nebielený papier, 60g / m2 alebo 90g / m2, spevnený 120g / m2 alebo 150g / m2, lepidlo 23g
Návin:
Bežná dĺžka návinu je 25, 50, 200 m v rolke. Spevnená páska 150 m v rolke.
Barevnosť potlače:
Až 2 farby podľa vzorkovníka PANTONE.


Potištěná navlhčovací lepicí páska