Klasické lepiace pásky

Sme odborníkmi na lepiace pásky a radi vám pomôžeme s výberom. Ich využitie je od bežného lepenia kartónov, maskovania, uzatvárania plastových balení až po pečať na špeciálnych zásielkach.

V ponuke nájdete lepiace pásky všetkých rozmerov a typov lepidiel (akrylát, hotmelt, solvent), bezpečnostné pásky so skrytým textom, univerzálne pásky s textilným vláknom. Ponúkame všetky bežné lepiace pásky na balenie krabíc a obalov v základných i všetkých rôznych farbách, s rôznymi šírkami 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm) a použitými lepidlami. 

Klasické baliace lepiace pásky

Medzi klasické baliace pásky patria základné farby, biela, hnedá (havana) a priehľadná (transparent) a rôzne šírky 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm) a lepidlá.

do e-shopu


Farebné lepiace pásky

Ponúkame rôzne farebné lepiace pásky

do e-shopu


Potlačené lepiace pásky s univerzálnou potlačou

Ponúkame vám napríklad plastové lepiace pásky na označenie hrán s univerzálnou potlačou „Zastavené“ alebo pásky s rozmazanou potlačou.

do e-shopu


Bezpečnostná lepiaca páska – pečať

Bezpečnostná lepiaca páska so skrytým textom je mimoriadnou ochranou vašich zásielok. Mimo bežného zalepenia je zároveň pečaťou, ktorá slúži na kontrolu nepovolaného vniknutia do zalepeného obalu. Páska je vyrobená tak, aby sa pri jej odlepení objavil nápis OPENED v rôznych jazykoch. Zmena je nevratná – pokus o otvorenie je stále poznať a páska už nelepí.

do e-shopu


Pásky so strojovým návinom

Okrem ručného použitia lepiacich pások je možné aj ich využitie pri strojovom balení kartónových krabíc. Ponúkame strojový návin až 990 m. Viac o strojovom návine nájdete v blogu.

do e-shopu